Satış ve Danışma Hattı: +90 392 225 27 06 - 225 20 45 İngilizceTürkçe

SP SPORT FASTRESPONSE

 

Ürün kodu :

Fiyat:

 • Mükemmel yol geri bildirimi ve duyarlılığı

  Mükemmel yol geri bildirimi ve duyarlılığı

  SP Fast Response, daha temassal ve uyumlu bir sürüş sunan ve gelişmiş özellikler barındıran Dunlop Touch Teknolojisinden yararlanır. Daha düz olan sırt profili, ıslak ve kuru yüzeylerde kusursuz yol tutuşu sağlayarak lastiğin yolla daha fazla temas etmesine olanak tanır. Tekerlek ve jant arasındaki bağlantı yol geri bildirimini geliştirilerek güçlendirilmiştir.

   

 • Islak havada mükemmel performans

  Islak havada mükemmel performans

  Islak yollarda güvenilir yol tutuşunun keyfini çıkarın. SP FastResponse yağmurlu havada suyu hızla boşaltarak kızaklama riskini azaltan geniş oluklara sahiptir. Sırt bileşeni daha kısa frenleme mesafeleriyle sonuçlanan ıslak zemin kavramasını arttırmak için yüksek oranda silika içerir.

   

 • Belirgin viraj alma kontrolü

  Belirgin viraj alma kontrolü

  Artırılmış yol geri bildirimiyle, lastik direksiyon ve viraj alma manevralarını daha hızlı yanıtlar. Asimetrik lastik sırtı virajlarda kontrolü muhafaza etmek için sert bir omuz bloğu sunar. Basınç lastik bağlantı parçalarına eşit olarak dağıtılarak düz yoldan viraja daha yumuşak geçiş olanağı sağlanır.

   

 • Yüksek kilometre performansıyla yakıt verimliliği

  Yüksek kilometre performansıyla yakıt verimliliği

  Sırt bileşeni, enerji kaybını ve aşınmayı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır, böylece daha az benzin harcanmasını sağlayan dayanıklı bir lastik ortaya çıkmıştır.

Kategoriye bağlı diğer ürünler